Hakkında - Aytaç Göller Portfolio
353
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-353,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Aytaç Göller

24 Ocak 1986 yılında İzmir’de doğdu. Okul yıllarında öğretmenlerinin yönlendirmeleri ve destekleri ile sanat yönünü, müzik ve resim ağırlıklı olmak üzere çeşitli alanlarda geliştirme fırsatı buldu.

 

Fotoğrafla tanışması, 2003 yılında görüntü işleme programları eğitimine katılmasıyla gerçekleşti. Bu eğitimleri alırken, kendi çektiği fotoğrafları kullanma isteği duydu ve fotoğraf alanında ki yolculuğu bu sayede başlamış oldu. Eğitimlerini tamamladıktan sonra uzun bir süre fotoğrafçılığa hobi olarak devam etti.

 

Fotoğrafçılık mesleğine profesyonel anlamda geçişi, Cengiz Özer Eğitim Merkezi’nde hocası Özgün Özer’den aldığı eğitimle gerçekleşti. Bu eğitimi tamamladıktan sonra düğün – özel gün, ürün – reklam, moda fotoğrafçılığı alanlarında çalışmaya başladı.

Gelin & Damat / Dış Mekan Fotoğraf Çekimi